Najmanje 20 mrtvih u Bagdadu
NAJMANJE je 20 ljudi ubijeno, a deseci su ranjeni u napadu bombaša samoubojice ispred policijske postaje u zapadnom Bagdadu, objavilo je iračko ministarstvo unutarnjih poslova.
Prema službenim izvorima, većina poginulih su civili koji su se u subotu ujutro okupili pred policijskom postajom na trgu Nisur kako bi se prijavili za posao u iračkim snagama sigurnosti. Radi se o drugom napadu na tu postaju, koja je ujedno i centar za obuku.
Glasnogovornik ministarstva unutarnjih poslova rekao je da je napadač bio opasan eksplozivom, a zasad nitko nije preuzeo odgovornost za napad.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati