Nova uzbuna u veleposlanstvu Indonezije u Australiji
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Veleposlanstvo je bilo zatvoreno četiri sata nakon što je policija odgovorila na poziv veleposlanstva, rekao je glasnogovornik policije.
"Paket je provjeren i pokazalo se da nije opasan", dodao je.
Prošlog tjedna veleposlanstvo je bilo zatvoreno dva dana nakon otkrića praha u omotnici koja je stigla na njihovu adresu, što je izazvalo strah od antraksa.
U Australiji je bijes izazvala presuda kojom je indonezijsko pravosuđe na 20 godina zatvora osudilo Australku Schapelle Corby, optuženu za trgovinu drogom, koju Australci drže nedužnom.
(Hina) xtm ymaš
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati