Zatvoren Osječki proljetni sajam
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Prema riječima direktorice Osječkoga sajma d.o.o. Nade Maglajić, ove je godine na Osječkome proljetnom sajmu sudjelovalo oko 30 posto izlagača više nego prošle.
Održano je nekoliko znanstvenih skupova i predavanja, među kojima o hortikulturi, proizvodnji i otkupu puževa i pčelarstvu. Predstavljena je i Hrvatska agencija za hranu, a osječki Zavod za tlo, Osječko-baranjska županija i Poljoprivredni fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayera iz Osijeka potpisali su ugovor za ispitivanje tla.
U sklopu Sajma u Bizovačkim Toplicama održani su Dani meda u Hrvatskoj.
Pokrovitelji Osječkoga proljetnog sajma bili su Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodnoga gospodarstva, Osječko-baranjska županija i grad Osijek.
(Hina) xvsik yjn
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati