Irak: Ubijeno 10 vojnika
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Petorica Iračana ubijena su kada su tijekom noći nepoznati napadači ispalili nekoliko granata na bazu za vojnu obuku sjeverno od Bagdada, objavila je iračka vojska.
Američka vojska je u subotu priopćila da je četvero američkih vojnika ubijeno u akciji u provinciji Anbar na zapadu zemlje. Radi se o pripadnicima prvog ekspedicijskog marinskog korpusa koji su provodili operacije sigurnosti i stabilnosti u provinciji Anbar, navodi se u priopćenju bez navođenja drugih detalja.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati