Mladen Kešer nije razočaran prvim rezultatima izbora
Tekst se nastavlja ispod oglasa
"Smatram svojim uspjehom da sam sudjelovao na izborima jer sam prije kampanje bio gotovo nepoznat, a sada se ipak čulo i za mene i za Kalnik, izjavio je Kešer koji je i načelnik kalničke općine.
Osim toga ostali su kandidati dobrim dijelom pobrali moj program, pogotovo o poljoprivredi, selu, poduzetništvu i turizmu, ustvrdio je.
Radujem se da je Boris Mikšić ostvario odličan rezultat i, kako je sam rekao, uzeo bi moj program postane li predsjednik države, izjavio je Kešer.
Očito je biračima već dosta potrošenih političara, ocijenio je večeras u spomen-domu hrvatskih branitelja na Kalniku Kešer koji je počastio svoje suradnike i simpatizere.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati