Plenković čestitao Tomaševiću
ANDREJ PLENKOVIĆ čestitao je Tomislavu Tomaševiću na pobjedi, doznali smo iz vlade.
Plenković i Tomašević čuli su se telefonski. U utorak će se i sastati.
U utorak u 13 sati, naime, u Nacionalnoj sveučilišnoj knjižnici održat će se sastanak premijera sa svim županima i gradonačelnikom Zagreba Tomislavom Tomaševićem.
Glavne teme su, kako nam je rečeno, nastavak suradnje vlade sa županijama i Gradom Zagrebom, dogovor oko daljnje dinamike procesa cijepljenja te priprema turističke sezone. U kratkom razgovoru dotakli su se i obnove Zagreba. Naglašeno je da se oko toga planiraju posebni sastanci.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati