Šok za Anderlecht i Santinija, ispustili pobjedu u 92. minuti
ANDERLECHT, kod kojeg Dinamo gostuje 4. listopada u drugom kolu skupine D Europa lige, više ne pobjeđuje. Belgijski velikan je poslije poraza u derbiju od Club Bruggea (2:1) imao vodstvo 1:0 kod kuće protiv Antwerpa sve do druge minute sudačke nadoknade, a onda su uslijedili šok i konačnih 1:1 u šestom kolu.
Ivan Santini i Antonio Milić odigrali su cijeli susret, a Anderlecht je poveo u 17. golom Pietera Gerkensa, koji je zabio glavom na drugu vratnicu poslije centaršuta Alexisa Saelemaekersa.
Činilo se da će domaćin završiti posao i vratiti se pobjedama, ali je u 92. minuti William Owusu nakon ubačaja iskoristio loše postavljenu obranu i neodlučnost vratara Thomasa Didillona te Anderlecht i njegove navijače bacio u očaj.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara