Pula: Obilježen Praznik rada
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Po riječima predsjednika Sindikata Istre i Kvarnera Bruna Bulića položaj radnika posljednjih godina nije nikada bio gori jer se radnici sve više obezvrijeđuju.
"Radnička prava umanjuju se u čitavoj Europi, pa tako i kod nas, a nezasitnost kapitala ide toliko daleko da već prelazi u pljačku radnika", kazao je Bulić, ocijenivši kako je do sada u Hrvatskoj svaka vlast umanjivala prava radnika.
"Hrvatska nikad nije bila bliža Europi, odnosno Europa nije bila nikad tako blizu Hrvatskoj. Međutim je li Hrvatska spremna ući u udruženu Europu poglavito po pitanju zaštite ljudskih prava", upitao se Kapor.
Čestitajući svim građanima praznik rada, pulski gradonačelnik Luciano Delbianco kazao je kako Pula kao europski grad snažno podupire zaštitu radničkih prava, iako se u današnjim okolnostima, kako je rekao, vrlo je teško oduprijeti stranom kapitalu.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati