Još jedna otmica u Zagrebu?
SINOĆ oko 20 sati kod Ciboninog tornja nepoznate su osobe prišle 24-godišnjem G.I. te su ga ugurale u automobil. Djevojka koja je bila s G.I. nazvala je policiju koja je blokirala šire područje grada.
G.I. je s djevojkom hodao ulicom Florijana Andrašeca na Trešnjevci, kada se pored njih zaustavio srebrni Peugeot 206.
Dvojica mladića odjevena u kožne jakne naredila su G.I. da uđe u automobil, što je on odbio, pa su ga napadači udarili i ugurali u automobil.
Djevojka je odmah nazvala policiju koja je blokirala Trešnjevku i šire područje grada. Glasnogovornica PU zagrebačke Gordana Vulama izjavila je sinoć kako ne mogu dati točnu kvalifikaciju događaja, jer ne znaju motiv, piše Jutarnji list.
Večernji javlja kako su iz Operativno-komunikacijskog centra dobili potvrdu ovog događaja, no nisu mogli potvrditi je li riječ o otmici. G.I. policiji je poznat zbog nekoliko kaznenih djela.
Izvor fotografije: Jutarnji list
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati