Ubijen vođa Saddamovog plemena
Abdullah Mahmoud al-Khattab, vođa Saddamovog plemena Bani al-Nasiri, ubijen je u nedjelju. Njegov je sin ranjen, rekao je guverner Hussein al-Jubouri.
Oružani napadači, koji su napad izveli iz manjeg kamiona, pobjegli su i do sada nisu uhićeni.
Za razliku od drugih iračkih gradova, zbačeni diktator još uvijek uživa ugled u Tikritu, gdje se po zidovima mogu vidjeti prosadamovski grafiti. No, ubojstvo al-Khattaba vjerojatno je znak da je grad duboko podijeljen.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati