Banac počeo predizbornu kampanju LS-a
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Banac je ustvrdio da je za nadilaženje, kako je rekao, "dubinskog stanja apatije u Hrvatskoj" potrebno osnovati blok snaga koje su se spremne boriti protiv takva stanja.
Kazao je da bi "bio zadovoljan kad bi koalicijski partneri bili istinski borci za takve promjene", ali da postoje sumnje u to.
Ocijenio je da je "opasnost od povratka na vlast desnog bloka, koji okuplja HDZ, prevelika da bi mu se prepustio ishod izbora".
Banac je dodao da je LS sudjelovao u vladajućoj koaliciji kako bi se ispunila predizborna obećanja, ustvrdivši da nije učinjeno dovoljno. Ocijenio je da je samo gospodarstvo pomaknuto "s mrtve točke".
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati