Šibenik: Turisti se otrovali hranom
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Po njezinim riječima još se ne zna o kakvoj vrsti zaraze je riječ, ali je sasvim sigurno da je riječ o simptomima trovanja hranom.
Dodala je kako je najavljeno da iz Solarisa stiže nova skupina oboljelih.
One koji imaju samo visoku temperaturu liječnici nakon pregleda otpuštaju, a oni pacijenti koji imaju i druge simptome nakon infuzije se upućuju na Zarazni odjel šibenske Opće bolnice.
Slavko Burazer, direktor hotela Milenium, potvrdio je da mu se javljaju gosti s mučninom i visokom temperaturom, ali o mogućim uzrocima nije želio nagađati.
Uglavnom je riječ o domaćim turistima i Slovencima. U hotelu boravi više od 300 gostiju.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati