WHO: U INDIJI NEMA SARSA
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Ministrica Swaraj je rekla da se prema mjerilama Svjetske zdravstvene organizacije niti jedna od 20 oboljenih osoba ne može smatrati oboljelom od SARS-a (atipični teški respiratorni sindrom).
Na pitanje poznaje li vlada definiciju WHO-a ministrica je odgovorila: "Bili smo vrlo oprezni. Čak krajnje oprezni. Željeli smo biti vrlo transparentni jer široke mase ne bi razumjele razliku između potvrđenih i sumnjivih slučajeva".
U srijedu su indijske vlasti objavile 10 novih potvrđenih slučajeva, od kojih su devet članovi osoblja bolnice Siddharth u gradu Pouna, kamo je prošlog mjeseca primljena obitelj oboljela od SARS-a.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati