Zagreb: Oteli suprugu dužnika
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Dvojicu osumnjičenika, u dobi od 46 i 56 godina, policija je uhitila i privela u Istražni centar Županijskog suda u Zagrebu zbog sumnje da su počinili kazneno djelo otmice za koje je predviđena zatvorska kazna od šest mjeseci do pet godina.
Policija je danas izvijestila da je kriminalističkom obradom Odjela organiziranog kriminaliteta utvrđeno da su osumnjičeni u veljači ove godine došli do kuće S. L. M. kako bi naplatili dug njezina supruga od 2.900 eura.
Vičući na nju i prijeteći joj zatražili su povrat duga koji je s kamatama, po njihovom mišljenju, narastao na 18.000 eura.
Pod prijetnjama ona je sastavila i potpisala izjavu o dugu koju je potom u strahu javnobilježnički ovjerila.
Policija nije izvijestila je li oteta žena potpisala policu osiguranja kojom su je, kažu u policiji, otmičari željeli oštetiti za 80 tisuća kuna.
Uplašenu ženu su nakon svega dvije nepoznate osobe vratile kući.
Identitet uhićenih i žene policija nije otkrila.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati