Nesreća bračkih speleologa
Tonči N. (1963.), Slaven N. (1982.) i Nenad B. (1959.), sva trojica iz Selca na Braču, spustili su se oko 14 sati u špilju na dubinu od oko 70 metara, a oko 16 sati Nenad je, spotaknuvši se, pao, udario se u glavu i izgubio svijest. Oko 18 sati njegovi prijatelji su ga, nakon što je došao svijesti, počeli izvlačiti iz špilje, a oko 22,30 sati izvukli su ga na vrh jame gdje ih je dočekao liječnik i nekoliko mještana.
Nenad je nakon pružene prve pomoći helikopterom prevezen u Kliničku bolnicu ´Split´, gdje su liječnici dijagnosticirali potres mozga i frakturu desne lopatice, pa je zadržan na liječenju na Odjelu neurokirurgije.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati