Blair: Britanija će stati uz SAD
Tekst se nastavlja ispod oglasa
´Ostat ćemo najbližom saveznicom SAD-a i kao saveznice utjecat ćemo na njih da nastave širiti svoje prioritete´, rekao je Blair na skupu najviših britanskih diplomata u Londonu, ističući pitanja kao što su bliskoistočni mirovni proces, globalno zatopljavanje i globalno siromaštvo.
On je pojasnio da neke zemlje kritiziraju SAD zbog njezine politike prema međunarodnom terorizmu i oružju masovnog uništenja unatoč tome što su svjesne da se Washington mora tome suprotstaviti.
´Za međunarodnu zajednicu je također važan bliskoistočni mirovni proces, globalno siromaštvo je važno, globalno zatopljavanje je važno, Ujedinjeni narodi su važni´, istaknuo je on.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati