Prometni kolaps u Osijeku
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Visina snijega doseže 30 centimetara, ali su zbog vjetra nanosi još viši, posebno na tramvajskoj pruzi. Zbog toga jutros tramvaji nisu prometovali, a poslije 9 sati ralice su počele čistiti tramvajsku prugu.
Osječki Unikom, koji je zadužen za lokalne i gradske prometnice, unatoč čišćenju snijega tijekom noći nije uspio osigurati prohodnost svih cesta.
Poseban su problem okolna sela tako je primjerice nanos snijega blokirao pristup Aljmašu.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati