Skup o izbjeglicama u Beogradu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Korać je ocijenio da je rješavanje problema izbjeglica zajednički interes zemalja regije, bez čega neće biti njihove europske integracije. On je istaknuo kako treba osigurati razmjenu podataka o izbjeglicama između država, te odrediti preciznu strategiju i rokove rješavanja izbjegličkog problema.
Srbijanski dužnosnici rekli su kako očekuju da će uskoro biti potpisani sporazumi o mirovinama između zemalja u kojima se nalaze izbjeglice. Vlada Srbije će, dodali su, nastojati da se izbjeglice u Srbiji integriraju, ali će istodobno pružati ptporu onima koji se žele vratiti u zemlje iz kojih su izbjegli.
Na skupu je sudjelovao i gradonačelnik Osijeka Zlatko Kramarić, koji se u subotu ujutro sastao s gradonačelnicom Beograda Radmilom Hrustanović.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati