Peruško na sastanku s dobavljačima
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
NOĆAS u jedan sat iza ponoći, izvanredni povjerenik za Agrokor Fabris Peruško poslao je mail dobavljačima s finalnim nacrtom nagodbe, objavila je N1 Televizija no Agrokor je to demantirao. O tome će jutros na sastanku u Zagrebu raspravljati dobavljači.
Sastanak zatvoren za javnost
N1 javlja da je tema sastanka i granični dug te odluka o tome kako će se dobavljači postaviti u sljedećim danima. Sastanak će biti zatvoren za javnost i nakon njega nisu predviđene izjave za medije.
Peruško je prošlog tjedna sazvao direktore svih poduzeća iz koncerna i predstavio im pregled cjelokupne nagodbe. Postavio je 10. travnja kao rok za potpis načelnog dogovora o nagodbi.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati