Netflix će uskoro podići cijene pretplate?
SVE POSKUPLJUJE, a navodno se i Netflix sprema ponovno podići cijene svoje pretplate. Prema izvješću The Wall Street Journala, streaming div čeka završetak štrajka holivudskih scenarista i glumaca i u narednim mjesecima namjerava povećati cijene pretplate.
To će se za početak, pišu američki mediji, dogoditi u SAD-u i Kanadi, iako još nije točno potvrđeno kada.
Podsjetimo, Netflix je prošle godine na nekim tržištima povećao cijene pretplate te one sada, primjerice u SAD-u, iznose 6.99$ za plan s oglasima, 15.49$ za plan bez oglasa i 19.99$ za premium uslugu. Nakon ukidanja opcije dijeljenja lozinki korisnici koji žele dijeliti svoj račun s nekim izvan kućanstva moraju platiti dodatnih 8 dolara mjesečno.
U Hrvatskoj je Netflix snizio cijene svojih paketa pa oni, umjesto 7.99, 9.99 i 11.99, od veljače ove godine koštaju 4.99, 7.99 i 9.99 eura mjesečno.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Popularni sladoledi do 40% jeftiniji, isplati se uzeti više pakiranja
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
VIDEO Modrić ili Boban? Šuker ili Mandžukić? Tko čini najboljih 11 svih vremena?
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Popularni sladoledi do 40% jeftiniji, isplati se uzeti više pakiranja
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
VIDEO Modrić ili Boban? Šuker ili Mandžukić? Tko čini najboljih 11 svih vremena?