Bandić posjetio Auto Show

GRADONAČELNIK Zagreba Milan Bandić posjetio je Zagreb Auto Show, a u posjetu su bili i zamjenici gradonačelnika Ljiljana Kuhta Jeličić i Ivo Jelušić.

Nakon razgledavanja desetak izložbenih paviljona gradonačelnik Milan Bandić izjavio je kako je došao na Zagreb Auto Show u posjet direktorici Katji Luka Kovačić i da bi vidio kako se odvija ova priredba. Rekao je da je došao u posjet Zagreb Auto Showu kao što dolazi u posjet i drugim velesajamskim priredbama iako nije veliki ljubitelj automobila. Napomenuo je da je za njega automobil način da se prebaci s jednog mjesta na drugo i da nije fasciniran skupim vozilima.

Gradonačelnik Bandić je rekao kako je Zagreb Auto Show najveći automobilski sajam u jugoistočnoj Europi, koji je već do sada dostigao broj posjetitelja od 130 tisuća.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.