Zagreb: Opljačkan 20-godišnjak

JUTROS oko jedan sat na području Novog Zagreba, na parkiralištu uz Karlovačku cestu, dvojica nepoznatih razbojnika palicom su udarili 20-godišnjaka i prisilili ga da im da novac, nekoliko tisuća kuna, rečeno je danas na konferenciji za novinare u zagrebačkoj Policijskoj upravi.

Mladić je s tom dvojicom sinoć od 19 sati pio alkohol u nekoliko kafića, a zatim je pristao voziti mercedes jednog od njih. Vlasnik mercedesa tražio je da se zaustavi na parkiralištu uz Karlovačku cestu, gdje su svi izašli iz automobila. S leđa mu je prišao drugi muškarac i udario ga. Mladić je pao, a kad su zatražili novac, dao im ga je.

Mladić je lakše ozlijeđen, ali je odbio liječničku pomoć, rečeno je novinarima u zagrebačkoj Policijskoj upravi.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.