ZAGREBAČKI dogradonačelnik Milan Bandić izjavio je u subotu u Kotoru da je, u okviru pomoći Hrvatima van domovine, Zagreb preuzeo obavezu financirati obnovu crkve Svetog Šimuna u Tivtu i pomoći funkcioniranje ureda Hrvatskog građanskog društva (HGD) u Kotoru.
Bandić je predvodio izaslanstvo Zagreba na manifestaciji Hrvatski dani u Kotoru koju je, uz pomoć ministarstava i Vlade Hrvatske, organiziralo HGD.
(Hina) xdram ymaš