Pogledajte gdje je parkirao Glogoški kao jedan od "uzvanika" u Saboru

Foto: Index

ĐURO GLOGOŠKI bio je danas uzvanik na sjednici Sabora i kao stopostotni invalid imao je pravo parkirati automobil na Markov trg ispred Sabora.

U Saboru su nam potvrdili da je Glogoški kao i svi ostali predsjednici braniteljskih udruga bio pozvan na pokušaj konstituiranja novog saziva Sabora.

"Na tom mjestu gdje je on parkirao je najbliža invalidska rampa i zato smo mu rekli da tamo stane", rekli su nam u Odnosima s javnošću Hrvatskog sabora.

U Policijskoj upravi zagrebačkoj su pak ustvrdili kako sve invalidne osobe koje su u dogovoru sa saborskom stražom mogu parkirati na Markovom trgu ako imaju sastanak u Saboru.
 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.