Više mrtvih u olujama na Floridi

NIZ SNAŽNIH oluja i tornada u petak ujutro u središnjoj Floridi prouzročio je više gubitaka života i uništio mnogo domova, rekla je tamošnja policija za CNN.

Najgore je bilo u gradiću Lady Lake koji je na nekoliko sati ostao i bez struje. Vjetar je ogolio stabla i srušio više dalekovoda.

Šerifov zamjenik rekao je Associated Pressu da su oluje nanijele "svaku vrstu štete koju možete zamisliti".

"Veći broj kamiona je doslovno otpuhan s ceste. Imamo izvješća o velikim oštećenjima krovova i stablima koja su se srušila na kuće ili zapriječila prolaze." - rekao je glasnogovornik lokalnog šerifovog ureda.

U mnogim dijelovima države još uvijek nema struje, a komunikacija je potpunom kaosu.

V.Š.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.