Zapadni dio Splita sa središtem ostao je oko 19,20 sati bez struje.
Od dežurnog dispečera u Elektrodalmaciji u Splitu doznaje se da je riječ o teškom kvaru: izgorio je visokonaponski kabel kojim se napaja trafostanica "Dobri".
U idućih sat-dva, kažu u HEP-u, osigurat će se privremeno napajanje strujom iz pričuvnog izvora.
No koliko će trebati vremena za uspostavu redovite opskrbe strujom još se ne zna.
(Hina) xdstr yjn