Veći dio Splita bez struje

Zapadni dio Splita sa središtem ostao je oko 19,20 sati bez struje.

Od dežurnog dispečera u Elektrodalmaciji u Splitu doznaje se da je riječ o teškom kvaru: izgorio je visokonaponski kabel kojim se napaja trafostanica "Dobri".

U idućih sat-dva, kažu u HEP-u, osigurat će se privremeno napajanje strujom iz pričuvnog izvora.

No koliko će trebati vremena za uspostavu redovite opskrbe strujom još se ne zna.



(Hina) xdstr yjn

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.