Kuća je napuštena već pet godina, a susjedi već dugo upozoravaju dežurne službe na mogućnost urušavanja. Ništa se, međutim, po tom pitanju nije napravilo. Sreća u nesreći je da je u urušavanju stradao "samo" automobil, iako je nemar nadležnih mogao završiti i puno većom tragedijom.