Uhićeni "bombaši" iz Dubrave

ZAGREBAČKA policija uhitila je trojicu maloljetnika koji su 15. prosinca prošle godine bacili bombu na kafić Camel u Dubravi.

Tri 17-godišnjaka su, zajedno sa 21-godišnjim Ž.E, dogovorili kako će raznijeti kafić, a zatim su, prema neslužbenim informacijama, planirali iznuditi novac od vlasnika kako mu se to ne bi ponovo dogodilo.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.