PACIJENT osječke Kliničke bolnice rano jutros je izvršio samoubojstvo skočivši s drugog kata zgrade Internog odjela.
61-godišnjak koji se na Internom odjelu liječio od dijabetesa skočio je kroz prozor između 5,30 i 5,40 sati ujutro. Nakon dojave o lešu u parku ispred bolnice, očevidom na mjestu nesreće i u bolnici utvrđeno je da jedan pacijent nedostaje, doznali smo.
V.Š.