Ubila se skokom u bunar

JEDNA je ženska osoba u Bulincu kod Bjelovara jučer počinila samoubojstvo. Kako je priopćila Državna uprava za zaštitu i spašavanje ona je skočila u bunar oko 11.30.

Kasnije poslijepodne na teren su izašli bjelovarski vatrogasci kako bi ispumpali vodu iz bunara te iz bunara izvukli tijelo.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.