JEDNA je ženska osoba u Bulincu kod Bjelovara jučer počinila samoubojstvo. Kako je priopćila Državna uprava za zaštitu i spašavanje ona je skočila u bunar oko 11.30.
Kasnije poslijepodne na teren su izašli bjelovarski vatrogasci kako bi ispumpali vodu iz bunara te iz bunara izvukli tijelo.