Ubijena dva američka vojnika

DVA AMERIČKA vojnika poginula su u borbama u provinciji Al-Anbar zapadno od Bagdada, objavili su američki vojni izvori.

Dvojica ubijenih vojnika bili su pripadnici Prvoga marinskog korpusa.

Provincija Al-Anbar, naseljena većinom sunitima, bila je posljednjih dana poprište brojnih sukoba američkih vojnika i iračkih pobunjenika.
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.