SINOĆ je u Splitu nepoznati maskirani razbojnik opljačkao poštanski ured, te odnio iz njega manju količinu novca. Na sreću nitko nije ozlijeđen.
Kako doznajemo od Marine Kraljević-Gudelj, glasnogovornice PU splitsko-dalmatinske, oko 20 sati je naoružani i maskirani nepoznati muškarac, ušao u prostorije poštanskog ureda u Ulici domovinskog rata, te pod prijetnjom pištolja otuđio nekoliko stotina kuna.
U trenutku pljačke su se u poštanskom uredu nalazile tri osobe, no na sreću nitko nije stradao. Policija poduzima sve mjere kako bi se počinitelj što prije otkrio.
I.M.