U Sesvetama vlak usmrtio ženu

SINOĆ oko 22.45 na Željezničkom kolodvoru u Sesvetama, stotinjak metara od stajališta vlak je naletio na žensku osobu  rođenu 1977. godine koja je na mjestu nesreće smrtno stradala.

Vlak, koji je naletio na ženu, nalazio se na IV kolosijeku, a nesretnicu je odbacio na III kolosijek.

Kako je priopćila PU zagrebačka, 30-godišnakinja je neoprezno prelazila prugu kada je na nju naletjela lokomotiva kojom je upravljao 46-godišnji strojovođa pod utjecajem alkohola.

Željeznički promet kroz sesvetski kolodvor odvijao se otežano, a na navedenim kolosijecima promet je bio u potpunosti zaustavljen.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.