U SARVAŠU 40 STANOVA IZ POS-A

Ministar javnih radova, obnove i graditeljstva Radimir Čačić i osječki dogradonačelnik Ivan Bešlić potpisali su danas u Sarvašu predugovor o izgradnji poslovno stambene zgrade s 40 stanova iz Programa društveno poticajne stanogradnje.

U taj objekt, vrijedan 2,5 milijuna eura, površine oko četiri tisuće četvornih metara, dio novca uložit će i Ministarstvo zdravstva jer će se u njemu nalaziti i mjesni dom zdravlja.

Početak gradnje najavljen je za početak sljedeće godine.

Osječko prigradsko naselje Sarvaš je područje od posebne državne skrbi teško stradalo u Domovinskom ratu.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.