U Omišu eksplodirao BMW srpskih tablica

NOĆAS oko sat i pol nakon ponoći u Omišu je eksplodirala zasad nepoznata naprava postavljena ispod automobila BMW X5, izvijestio je MUP.

U eksploziji nije bilo ozlijeđenih, a od jačine eksplozije oštećen je i automobil Peugeot 106, nizozemskim registarskih oznaka, koji se nalazio pored BMW-a srpskih registarskih oznaka.

Vlasnik BMW-a je Milivoj Milić Pauli, koji se, kako saznaje Glas Dalmacije, nalazi od noćas u zgradi policijske postaje. Njegova supruga kazala je kako su prije četiri dana stigli na odmor, te da su primjećivali čudne poglede gdje god bi došli.

A.H.
Foto: Ivo Gabrić, Glas Dalmacije

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.