U povodu Dana pobjede i domovinske zahvalnosti predsjednik Vlade dr. Ivo Sanader i potpredsjednica i ministrica obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti Jadranka Kosor otvorili su danas u Kninu Europski računalni centar koji će djelovati pri Udruzi hrvatskih branitelja liječenih od PTSPa u Kninu, priopćilo je danas Ministarstvo obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti.
U Centru će se informatički podučavati hrvatski branitelji i članovi njihovih obitelji, a rad Centra će pridonijeti lakšem zapošljavanju hrvatskih branitelja liječenih od PTSP-a i njihovoj resocijalizacji.
Otvorenju Računalnog centra u Kninu nazočili su, uz ine, predsjednik Hrvatskog sabora Vladimir Šeks i drugi državni dužnosnici, a premijer Sanader i potpredsjednica Vlade Kosor poduprli su taj i takve projekte, najavivši daljnju suradnju Udruge i resornog ministarstva.
(Hina) xpp ysp