U dvorištu kuće eksplodirala bomba

U ČETVRTAK u Puli u dvorištu kuće u naselju Veruda petnaestak minuta nakon ponoći eksplodirala je eksplozivna naprava. Prema prvim informacijama, pretpostavlja se da je eksplozivna naprava postavljena ispod osobnog automobila, koji je u vlasništvu jedne tvrtke.

Iz OKC-a PU istarske javili su da nema ozlijeđenih osoba, niti vidljivih oštećenja na zgradama i objektima, dok je oštećen osobni automobil i gliser koji se nalazio u dvorištu gdje se dogodila eksplozija. Policija utvrđuje je li eksplozivna naprava podmetnuta.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.