Traži se spasitelj

"BEZ OBZIRA na racionalizaciju državne uprave, zatvaranje radnih mjesta i najavljena otpuštanja, Vlada bi ipak trebala otvoriti jedno novo radno mjesto-mjesto Spasitelja Hrvatske", piše Vesna Škare Ožbolt na blogu dodajući kako je radno mjesto "spasitelj" hrvatska nasušna potreba.

Naime, on je potreban, smatra Škare Ožbolt, za spašavanje hrvatskog gospodarstva, hrvatskog radnika, hrvatskog seljaka, svakog  građanina od ove kataklizme, a to bi bile jedine zadaće Spasitelja.

"On ne smije biti demagog jer nas je demagogija posljednjih šest godina sustavno uništavala.  Osim što mora imati znanja, hrabrosti i energije On mora biti vrhunski analitičar, planer i prognozer koji ima simulaciju svakog svog poteza . On mora gledati naprijed i tome prilagođavati politiku i državni proračun. Da smo ga imali onda bi nas taj još prošle godine suočio s potrebom opće štednje i ne bi dao da se bezrazložno pred izbore dižu plaće i mirovine", smatra Škare Ožbolt na blogu naglašavajući da bi on morao odgovoriti na dilemu treba li nam MMF.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.