Steve Jobs predstavio iPad 2

APPLE je danas na konferenciji za novinare u San Franciscu u Californiji predstavio novi iPad 2.

iPad 2 osobno je predstavio Steve Jobs iako se u posljednje vrijeme govori kako je njegovo zdravstveno stanje sve lošije i kako je na samrti. Okupljenima je kazao kako je novost na iPadu 2 što će imati prednju i zadnju kameru, mnogo brži procesor te će biti "dramatično tanji".

"Dugo smo radili na ovom proizvodu. Nisam ovo želio propustiti", kazao je okupljenima Jobs dodavši da je Apple do sada imao tri proizvoda koji su bili prekretnica - iPod, iPhone, a zatim i iPad.

Cijena će iPadu 2 ostati ista, 499 američkih dolara. Na američko tržište izaći će 11. ožujka, a na svjetsko 25. ožujka. iPad 2 dolazi u bijeloj i crnoj boji.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.