Sisak: Opljačkan bankomat

NEPOZNATI je počinitelj prošle noći okrao bankomat "Nove banke" u Strossmayerovoj ulici u Sisku, kod Opće bolnice "Dr. Ivo Pedišić", iz kojega je odnio, za sada neutvrđenu, veću količinu novca, priopćila je danas Policijska uprava sisačkomoslavačka.

Policija nastavlja rad na otkrivanju počinitelja.

Očevidom je utvrđeno da je počinitelj demontirao metalnu rešetku na zadnjoj strani objekta, gdje je smješten bankomat, nasilno otvorio dvokrilni prozor i ušao u prostoriju. Kradljivac je presjekao vrata kućišta bankomata, otvorio ga i iz njega odnio novac.
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.