Šeks u posjetu Turskoj

PREDSJEDNIK Hrvatskog sabora, Vladimir Šeks otputovao je u Tursku na poziv tamošnjeg kolege Bulenta Arinca.

Šeks će u Turskoj provesti dva dana. U Ankari će se, osim s Arincem, susresti i sa predsjednikom Ahmetom Necdetom Sezerom i zamjenikom premijera i ministrom vanjskih poslova Abdullahom Gulom, prenosi HRT.

P.V.
Foto: D.P.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.