Screenshot: Twitter
USRED Pule postavljeni su štand HDZ-a i šator SDP-a. U tome ne bi bilo ništa sporno odnosno neobično da oni nisu bili praktički spojeni u jedan.
Uz fotografiju stoji i naziv "Ljubav, sloga i zajedništvo u Puli, predivno nešto", no ubrzo je objavljena i druga fotografija na kojoj se vidi kako je šator SDP-a ispuhan pa piše "Pukla ljubav".
SDP je pak na svom Twitter profilu brzo objavio poveznicu na fotografiju i napisali su "Samo ljubav".