Sanader: SDP smo pobijedili 3:0!

PREMIJER Ivo Sanader, koji je tijekom vikenda otputovao u Split radi obilježavanja 18. obljetnice od osnutka splitskog HDZ-a, podsjetio je Splićane na to kako je izgledala predizborna kampanja, kada je na svakom skupu osim predizbornih obećanja servirao i blaćenje oponenata.

Ovaj put Sanader je svojim pobornicima poručio kako će SDP-ovci sada, "uz ukidanje nula promila i uz most do Pelješca, moći bolje uživati u dingaču i pošipu".

Spomenuo je i kako je desnica ljevicu u vrijeme parlamentarnih izbora dobila 3:0. Prvi gol zabili su, kako je kazao, kada su dobili više zastupnika. Drugi je gol, kaže, pao, kada su SDP-ovci rekli da će, iako su imali manje zastupnika, svejedno formirati Vladu, a treći kada su HDZ-u prigovorili da neće imati dovoljan broj mandata u Saboru, što je HDZ, kaže njegov predsjednik, uspio.

Nagađanja da će Vladimira Šeksa na mjestu predsjednika Sabora zamijeniti Luka Bebić, Sanader nije želio potvrditi. Bebića je, uz Petra Selema i Božu Biškupića, nazvao tek "čovjekom u srednjim zrelim godinama".

R.I.
Foto: Index

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.