JUČER oko 17:30 sati u Gornjoj Meminskoj 50-godišnji muškarac ubio se aktiviravši ručnu bombu, priopćila je PU sisačko-moslavačka.
Njegovo su tijelo mještani jutros pronašli ispred crkve i obavijestili policiju. Istražiteljima su rekli kako su jučer poslijepodne čuli eksploziju kad je samoubojica aktivirao bombu, ali nitko nije reagirao.
Policijskim je očevidom utvrđeno kako je muškarac legao na tlo i stavio bombu ispod tijela te je zatim detonirao. Od zadobivenih ozljeda preminuo je na licu mjesta, tvrdi liječnik Doma zdravlja Hrvatska Kostajnica.
R.I.