Raznio se ručnom bombom

JUČER oko 17:30 sati u Gornjoj Meminskoj 50-godišnji muškarac ubio se aktiviravši ručnu bombu, priopćila je PU sisačko-moslavačka.

Njegovo su tijelo mještani jutros pronašli ispred crkve i obavijestili policiju. Istražiteljima su rekli kako su jučer poslijepodne čuli eksploziju kad je samoubojica aktivirao bombu, ali nitko nije reagirao.

Policijskim je očevidom utvrđeno kako je muškarac legao na tlo i stavio bombu ispod tijela te je zatim detonirao. Od zadobivenih ozljeda preminuo je na licu mjesta, tvrdi liječnik Doma zdravlja Hrvatska Kostajnica.

R.I.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.