Pucnjava u Orlandu, pet mrtvih

Screenshot: Twitter

JUTROS je u američkom Orlandu došlo do velike pucnjave u kojoj je ubijeno petero ljudi, piše FoxNews.

Do pucnjave je došlo u industrijskoj zoni na Forsyth Road u Orange Cityju, nedaleko sveučilišta Full Sail.

Situacija je "pod nadzorom"

Ured lokalnog šerifa priopćio je da je policija na terenu, obavlja očevid, a situacija je za sada "pod nadzorom". U priopćenju se navodi i da je "petero ljudi ubijeno".

Zasad nema dodatnih detalja o okolnostima pucnjave.

Prema neslužbenim podacima, napadač je nezadovoljan zaposlenik koji je otvorio vatru unutar tvrtke u kojoj radi. Policija pucnjavu ne povezuje s terorizmom, objavio je WKMGNews.

Prošlo je godinu dana od napada u kojem je poginulo 49 osoba

U lipnju 2016. Orlando je bio meta napada u noćnom gay klubu u kojem je poginulo 49 osoba, a više desetaka ih je ranjeno. Počinitelj je bio američki građanin afganistanskog podrijetla, odan IS-u.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.