Prometni kolaps u Osijeku

SNIJEG koji od noćas pada u Osijeku izazvao je velike probleme u prometu te mnogi nisu jutros stigli na posao.

Visina snijega doseže 30 centimetara, ali su zbog vjetra nanosi još viši, posebno na tramvajskoj pruzi. Zbog toga jutros tramvaji nisu prometovali, a poslije 9 sati ralice su počele čistiti tramvajsku prugu.

Osječki Unikom, koji je zadužen za lokalne i gradske prometnice, unatoč čišćenju snijega tijekom noći nije uspio osigurati prohodnost svih cesta.

Poseban su problem okolna sela tako je primjerice nanos snijega blokirao pristup Aljmašu.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.