Zanemario "Stop" pa pokupio dva automobila i završio u zidu zgrade

JUČER je oko 19 sati na raskrižju Nobileove i Vukovarske ulice u Puli došlo do prometne nesreće u kojoj su dvije osobe ozlijeđene.

Kako se doznaje, nesreću je skrivio neoprezni vozač VW Golfa, 22-godišnji M. D., koji se nije zaustavio pred znakom "Stop" već je punom brzinom naletio na Fiat Punto, kojim je upravljao 21-godišnji Ž. K. i kojem je oduzeo prednost.

Nakon sudara je došlo do rotacije oba automobila, a Fiat je naposljetku odletio u zid obližnje zgrade. U nesreći je "stradao" i parkirani Audi A4, 50-godišnjeg Ž. V.

Vozači nisu bili pod utjecajem alkohola, a obojica su zadobili lakše tjelesne ozljede te im je liječnička pomoć pružena u Općoj bolnici Pula.

I.M.
Foto: Regional Express

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.