Predsjednik Mesić primio rusko izaslanstvo

PREDSJEDBNIK Republike Hrvatske Stjepan Mesić primio je u utorak navečer Sergeja Potlavčenka, opunomoćenog predstavnika predsjednika Ruske Federacije za Centralni Federalni okrug, priopćeno je iz Ureda predsjednika.

Na razgovoru je konstatirano kako su bilateralni odnosi između Hrvatske i Ruske Federacije dobri, ali i da je potrebno pojačati gospodarsku suradnju za što postoje neiskorišteni potencijali, pri čemu je istaknuta namjera ruskih poduzeća za investiranjem u Hrvatsku. Također, rusko je izaslanstvo izrazilo zadovoljstvo ovim posjetom Zagrebu i Hrvatskoj, kaže se u prioćenju.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.