Predsjednik Mesić primio čelništvo HSLS-a

PREDSJEDNIK Republike Stjepan Mesić primio je danas uže izaslanstvo Hrvatske socijalno liberalne stranke (HSLS-a) predsjednika stranke Ivana Čehoka te potpredsjednike Đurđu Adlešić i Hrvoja Vojkovića.

Čehok je novinarima izjavio da je do susreta s predsjednikom Mesićem došlo na njihovu inicijativu.

S Predsjednikom smo razgovarali i o mogućnosti okrupnjavanja liberalne političke scene, odnosno o našem stavu da smo otvoreni za svaki oblik suradnje s drugim liberalnim strankama te da smo otvorili svoja vrata svim našim bivšim članovima koji bi se možda željeli vratiti i sudjelovati u radu HSLS, rekao je Čehok

Čehok je rekao i da su Predsjedniku zahvalili na snažnom inzistiranju na pojedinim liberalnim elementima u politici.

Predsjednikova shvaćanja često su sukladna shvaćanjima HSLS-a, odnosno liberalne demokracije, rekao je.

Na pitanje novinara je li susret s predsjednikom Mesićem u vezi s predsjedničkim izborima, Čehok je odgovorio da koliko je on zamijetio Predsjednik već četiri godina prima izaslanstva političkih stranaka.

Savjetnik predsjednika Mesića za unutarnju politiku Igor Dekanić novinarima je izjavio da u razgovoru s izaslanstvom HSLS-a predsjednički izbori niti jednom riječju nisu bili spomenuti.
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.