Predsjednik Mesić dobio plaću

S TRI dana zakašnjenja predsjednik republike Stjepan Mesić dobio je plaću za mjesec studeni.

Podsjetimo, zaposlenici državne uprave, Predsjednikov ured, saborski zastupnici plaće su navikli dobivati do petog u mjesecu, ali ovaj se mjesec dogodilo da su plaće kasnile. Ministar financija Ivan Šuker ranije je najavio da su sva ministarstva obaviještena da bi moglo doći do manjih kašnjenja, a iz njegovog su ministarstva poručili da bi sve plaće zaposlenicima državne uprave trebale biti isplaćene najkasnije do polovice mjeseca te da zbog problema likvidnosti ne mogu sve plaće isplatiti u jednom danu.

Osim predsjednika Mesića, plaće su danas dobili suci, djelatnici Ministarstva obrane i djelatnici Ministarstva vanjskih poslova.

J.C.
Foto: Index

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.